تابلو فرش دستبافت گل یاسمن TF-17
5%

تابلو فرش دستبافت گل یاسمن TF-17

1,950,000 تومان 1,850,000 تومان

تابلو فرش دست بافت گل یاسمن چله ابریشم

سنجش

تابلو فرش دستبافت گل یاسمن TF-17 با هنر اصیل دست بافندگان تبریزی بافته شده است. 
تابلو فرش دستبافت گل یاسمن TF-17 فروشگاه اینترنتی فرش قالینگ به صورت چله ابریشم و با رجشمار یا ریزشمار 50 بافته شده است، این تابلو فرش با 8 رنگ ابریشم و 60 رنگ مرینوس عرضه گردیده است. تابلو فرش دستبافت گل یاسمن بصورت دست بافت و شماره بافی بافته شده است و پرداخت آن نیز به صورت ساده انجام  شده است.

اندازه تابلو با قاب 86 در 66 سانتیمنتر می‌باشد و اندازه بدون قاب آن 70 در 50 سانتیمتر است.

توجه: همانطور که مشخص است تابلو فرش‌های دستبافت با توجه به قاب همراه آن قیمت گذاری شده است.

تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22 نیز از جمله انواع تابلو فرش می باشد که در طراحی تابلو فرش‌های دست بافت گل از طرح‌هایی مانند گل و همچنین رودخانه، درخت‌ها، جنگل و مناظری از این قبیل استفاده شده است. این تابلو فرش‌ها بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه بوده و انتخاب مناسب تابلو فرش دستبافت، انرژی مناسبی را به خانه شما خواهد داد. تابلو فرش دست بافت گل یاسمن نیز که می‌توان گفت از جمله تابلو فرش های گل است، شامل گل‌های طبیعی و تزئینی به صورت دسته‌ای می باشد.

 تابلو فرش دستباف انتخابی عالی برای دکوراسیون‌های شیک ایرانی می‌باشد و دارای محبوبیتی بسیار بالا بوده و ایرانیها برای هدیه و کادو دادن نیز از تابلو فرش استفاده می‌کنند و انتخابی عالی می‌باشد. فروشگاه فرش قالینگ با سابقه‌ای طولانی در بخش صنایع دست بافت به ویژه تابلو فرش‌های دستبافت انتخابی مناسب برای خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی برای شما خواهد بود. خریداران می‌توانند پس از بررسی ویژگی‌های تابلو فرش دستبافت مورد نظرشان از قسمت محصولات بخش تابلو فرش اقدام به خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی با قیمت مناسب و اصل نمایند.

اطلاعات اضافی

تعداد رنگ

هشت رنگ ابریشم و شصت رنگ مرینوس

رجشمار

50

طول و عرض محصول

86*66

کد محصول

TF-17

نام طرح

تابلو فرش گل یاسمن

امتیاز

هنوز امتیازی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کند برای “تابلو فرش دستبافت گل یاسمن TF-17”

0

بالا

X