تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22
9%

تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22

2,350,000 تومان 2,150,000 تومان

تابلو فرش ماشینی گل و گلدان چله ابریشم

سنجش

تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22 با هنر اصیل دست بافندگان تبریزی بافته شده است.
تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22 فروشگاه اینترنتی فرش قالینگ به صورت چله ابریشم و با رجشمار یا ریزشمار 50 بافته شده است، این تابلو فرش با 13 رنگ ابریشم و 118 رنگ مرینوس عرضه گردیده است. تابلو فرش دستبافت گل یاسمن بصورت دست بافت و شماره بافی بافته شده است و پرداخت آن نیز به صورت ساده انجام  شده است.

اندازه تابلو با قاب 96 در 71 سانتیمنتر می‌باشد و اندازه بدون قاب آن 80 در 55 سانتیمتر است.

توجه: همانطور که مشخص است تابلو فرش‌های دستبافت با توجه به قاب همراه آن قیمت گذاری شده است.

تابلو فرش گل و گلدان TF-22 نیز از جمله انواع تابلو فرش می باشد که در طراحی تابلو فرش‌های دست بافت گل از طرح‌هایی مانند گل و همچنین رودخانه، درخت‌ها، جنگل و مناظری از این قبیل استفاده شده است. این تابلو فرش‌ها بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه بوده و انتخاب مناسب تابلو فرش دستبافت، انرژی مناسبی را به خانه شما خواهد داد. تابلو فرش دستبافت گل و گلدان نیز که می‌توان گفت از جمله تابلو فرش های گل است، شامل گل‌های طبیعی و تزئینی به صورت دسته‌ای می باشد.

 تابلو فرش دستباف انتخابی عالی برای دکوراسیون‌های شیک ایرانی می‌باشد و دارای محبوبیتی بسیار بالا بوده و ایرانیها برای هدیه و کادو دادن نیز از تابلو فرش استفاده می‌کنند و انتخابی عالی می‌باشد. فروشگاه فرش قالینگ با سابقه‌ای طولانی در بخش صنایع دست بافت به ویژه تابلو فرش‌های دستبافت انتخابی مناسب برای خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی برای شما خواهد بود. خریداران می‌توانند پس از بررسی ویژگی‌های تابلو فرش دستبافت مورد نظرشان از قسمت محصولات بخش تابلو فرش اقدام به خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی با قیمت مناسب و اصل نمایند.

اطلاعات اضافی

تعداد رنگ

سیزده رنگ ابریشم و صدو هجده رنگ مرینوس

رجشمار

50

طول و عرض محصول

96*71

کد محصول

TF-22

نام طرح

تابلو فرش گل و گلدان

امتیاز

هنوز امتیازی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کند برای “تابلو فرش دستبافت گل و گلدان TF-22”

0

بالا

X