تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20
5%

تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20

2,470,000 تومان 2,350,000 تومان

تابلو فرش دست بافت گل و میز چله ابریشم

سنجش

تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20 با هنر اصیل دست بافندگان تبریزی بافته شده است.

تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20 فروشگاه اینترنتی فرش قالینگ به صورت چله ابریشم و با رجشمار یا ریزشمار 50 بافته شده است، این تابلو فرش با 8 رنگ ابریشم و 60 رنگ مرینوس عرضه گردیده است. تابلو فرش دستبافت گل و میز بصورت دست بافت و شماره بافی بافته شده است و پرداخت آن نیز به صورت ساده انجام  شده است.

اندازه تابلو با قاب 86 در 66 سانتیمنتر می‌باشد و اندازه بدون قاب آن 70 در 50 سانتیمتر است.

توجه: همانطور که مشخص است تابلو فرش‌های دستبافت با توجه به قاب همراه آن قیمت گذاری شده است.

تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20 نیز از جمله انواع تابلو فرش می باشد که در طراحی تابلو فرش‌های دست بافت گل از طرح‌هایی مانند گل و همچنین رودخانه، درخت‌ها، جنگل و مناظری از این قبیل استفاده شده است. این تابلو فرش‌ها بسیار زیبا و شیک برای دکوراسیون خانه بوده و انتخاب مناسب تابلو فرش دستبافت، انرژی مناسبی را به خانه شما خواهد داد. تابلو فرش دست بافت گل و میز نیز که می‌توان گفت از جمله تابلو فرش های گل است، شامل گل‌های طبیعی و تزئینی به صورت دسته‌ای می باشد.

تابلو فرش دستباف انتخابی عالی برای دکوراسیون‌های شیک ایرانی می‌باشد و دارای محبوبیتی بسیار بالا بوده و ایرانیها برای هدیه و کادو دادن نیز از تابلو فرش استفاده می‌کنند و انتخابی عالی می‌باشد. فروشگاه فرش قالینگ با سابقه‌ای طولانی در بخش صنایع دست بافت به ویژه تابلو فرش‌های دستبافت انتخابی مناسب برای خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی برای شما خواهد بود. خریداران می‌توانند پس از بررسی ویژگی‌های تابلو فرش دستبافت مورد نظرشان از قسمت محصولات بخش تابلو فرش اقدام به خرید تابلو فرش دستبافت یا ماشینی با قیمت مناسب و اصل نمایند.

اطلاعات اضافی

تعداد رنگ

شش رنگ ابریشم و 59 رنگ مرینوس

رجشمار

50

طول و عرض محصول

116*86

کد محصول

TF-20

نام طرح

تابلو فرش گل و میز

امتیاز

هنوز امتیازی ثبت نشده.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کند برای “تابلو فرش دستبافت گل و میز TF-20”

0

بالا

X