تمام تلاش مجموعه فروشگاه قالینگ در این است که سفارشات در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه و با شرایط باب میل مشتری ارسال شود و لذت خرید برای مشتری دو چندان شود.

مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از ۲۴ ساعت تا ۴ روز متغیر میباشد. چنانچه مدت زمان ارسال از ۱۰ روز گذشت، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

مدت زمان در محصولات سفارش برای بافت یا طراحی نسبت به هر مورد متفاوت است که در بخش مشاوره خرید با مشتری توافق صورت میگیرد.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل قابل مشاهده است و کالا در زمان حمل دوچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه قالینگ عودت شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

روش های ارسال و تحویل سفارش در فرش قالینگ به شرح زیر است:

پست پیشتاز:

در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با پست پیشتاز ارسال می‌شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

سامانه اتوبوسرانی:

شما میتوانید ارسال از طریق سامانه اتوبوسرانی را انتخاب کنید. محصول تحویل اتوبوس به مقصد شهر شما شده و شما میتوانید با مراجعه به باربری ترمینال شهر خود با پرداخت هزینه حمل، محصولتان را تحویل بگیرید.

راه آهن:

در صورت وجود ایستگاه راه آهن در شهر محل سکونتتان، میتوانید دریافت محصول از طریق باربری راه آهن را انتخاب کنید. در این روش نیز هزینه ارسال هنگام تحویل محصول توسط مشتری پرداخت میشود. از لحاظ هزینه، ارسال از طریق راه آهن باصرفه تر است اما امکان ارسال از طریق راه آهن برای همه‌ی شهر های کشور امکان پذیر نیست.

هواپیمایی:

در صورت درخواست مشتری و وجود فرودگاه در شهر محل سکونت یا نزدیک آن، محصولات با باربری فرودگاه نیز ارسال میشود.

پیک موتوری:

امکان ارسال سفارشات با پیک موتوری در محدوده وجود دارد.

تیپاکس:

در صورت وجود نمایندگی های فعال پست تیپاکس در محل دریافت میتوان از این روش ارسال هم استفاده نمود.

در کلیه روش های ارسال هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد.